Trochę o blogu
Niewiele można powiedzieć o moim blogu, aczkolwiek na pewno należy wspomnieć, że jest on głównie poświęcony książkom.
Miłość do książek – a co za nią idzie, to również uzależnienie od nich – jest jak choroba, którą łatwo się zarazić i tak się również stało ze mną. Czytanie to nie tylko sposób na zabicie nudy, ale również i relaks. Żadne spa nie dorównuje temu pięknemu uczuciu, kiedy po męczącym dniu siadamy z książką i herbatą bądź kawą, rozkoszując się lekturą! ♥
Nie czytam nie wiadomo jak dużo, ale jednak coś tam czytam. Temat książek jest dla mnie możliwością mówienia do utraty tchu, a i tak mogłabym mówić dalej. Dlatego, by móc się gdzieś wygadać o książkach i dyskutować, dołączyłam do grona i bookstagrammerów, i bloggerów-recenzentów. Nie jestem mistrzem w te klocki, jednak staram się pisać jak najbardziej obiektywnie i zachęcająco (jeśli powieść jest naprawdę dobra), by innych przekonać do sięgnięcia po daną pozycję, czy też odradzenia wydawania nań pieniędzy.
Posty będę się starała wrzucać co najmniej raz w tygodniu, przy czym pomijając te stare recenzje z instagrama ;)
Czytanie wzbogaca nas o nowe przeżycia.
Mój bookstagram:
https://www.instagram.com/hashtag.loves.books/
Mój profil na lubimyczytac.pl:
http://lubimyczytac.pl/profil/1767521/hashtag-loves-books-gabi
Mam nadzieję, że skoro już tu jesteś, zostaniesz na dłużej!

Na pewno będę do Ciebie zaglądać! Życzę powodzenia w blogosferze ^^ Gorąco zapraszam do mnie: http://zaakreconazaaczytana.blogspot.com/?m=1
OdpowiedzUsuńZaczytanego ^^ ♡
Od dziś jestem twoim nowym czytelnikiem :3
OdpowiedzUsuń